Купи!

Машинка за сарма и суши

190.00 ден

Машинка за мотање прекрасна и вкусна сарма, како и суши со многу малку труд.

Compare

Опис

Машинка за мотање прекрасна и вкусна сарма, како и суши со многу малку труд.
Сите кулинари знаат колку е тешко и колку време одзема мотањето, но не повеќе.
Со оваа практична и функционална машина, сармата или сушито ќе го приготвите до перфекција со многу малку труд, а ќе заштедите и време.

Димензии: 31 x 10 x 6см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машинка за сарма и суши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…