Машинка за форми на колачиња со 12 различни диска

490.00 ден

Машинка за форми на колачиња со 12 различни диска.

Нема на залиха

Compare

Опис

Машинка за форми на колачиња со 12 различни диска.
Користете го овој класичен печат за колачиња за да направите колачиња со различни форми. Доаѓа со 12 посебни дискови за колачиња, вклучувајќи ги сите класични форми на spritz колачиња, плус и неколку нови (како тиква, мисирка, шема на точки и др.). Удобна ергономска рачка со активирач на мек стисок. Вклучува 12 дискови во разновидни форми, вклучително и сезонски омилени: новогодишна елка, венец и снежен човек, тиква, мисирка и секојдневни дизајни: точка шема, срце, сонце, бисквит форма и друго.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машинка за форми на колачиња со 12 различни диска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…