Месечина сложувалка со 1000 парчиња

590.00 ден

Месечина сложувалка со 1000 парчиња. Преку забава, игра и меморија создаде прекрасна сложувалка од преубавата месечина.

Нема на залиха

Compare

Опис

Месечина сложувалка со 1000 парчиња. Преку забава, игра и меморија создаде прекрасна сложувалка од преубавата месечина. Сложувалка со 1000 парлиња, без разлика која е големината на парчињата секое од нив перефктно се совпаѓа. Сложувалките се изработени од високо квалитетни еколошки материјали.

Димензии: дијаметар 67cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Месечина сложувалка со 1000 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…