Купи!

Метален отстранувач на влакна за ткаенини 1+1 ГРАТИС

390.00 ден

Метална алатка за чистење на теписи, облека, софи и возила!

Compare

Опис

Метална алатка за чистење на теписи, облека, софи и возила!
Дизајнирана имајќи ја предвид ефикасноста, оваа алатка со метални врвови овозможува прецизно отстранување на влакна од различни површини. Без разлика дали се работи за тепих, облека, софа или седишта за автомобил, таа лесно го решава проблемот со досадната коса.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Метален отстранувач на влакна за ткаенини 1+1 ГРАТИС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.