Купи!

Микрофибер спреј џогер

690.00 ден

Чистете квалитетно со еден од најдобрите џогери на пазарот. Иновативниот, револуционерен и ергономски дизајн овозможува да чистите без мака и напор.

Нема на залиха

Compare

Опис

Чистете квалитетно со еден од најдобрите џогери на пазарот. Иновативниот, револуционерен и ергономски дизајн овозможува да чистите без мака и напор.
Основата со микрофибер крпа ќе ги исчисти и најситните нечистотии, и заборавете на недостапни места, со џогерот ке ги поминете сите површини.
Композитната рачка ја има цврстината а е исклучително лесна и плус има мека нелизгава облога за држење со што нема да си ги изморите рацете, а со целосната флексибилност горе-долу и странично ќе ги избегнете болките во половината и грбот.
Џогерот е погоден за сите можни површини (паркет,ламинат,плочки,мермер,линолеум)

Димензии на држачот: 125 cm
Димензии на бришачот: 41 x 18 cm
Капацитет на канистарот: 750ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Микрофибер спреј џогер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…