Мини греалка 400W

890.00 ден

Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Мини греалката е апарат за затоплување со керамички дизајн која ви нуди моментална топлина.

Compare

Опис

Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Мини греалката е апарат за затоплување со керамички дизајн која ви нуди моментална топлина.
Се вклучува директно во штекер и не зафаќа воопшто простор.
Одличен за догревање на помали простории. Само вклучете ја во штекер, нема кабли и не зафаќа простор на подот.
Само вклучете ја во штекер и притиснете го копчето оn/off. Веднаш почнува да загрева.
Наместете го термостатот: Со термостатот добивате прецизна контрола на температурата и 2 брзини на дување. Затоплете ја секоја соба во вашиот дом и работните простории.
 
Карактеристики на производот:
Безбеден керамички елемент за загревање
Пластично куќиште кое останува ладно
Моќност 400 W
Приагодлив термостат: 15ºC – 32ºC
Напон: 220-240 V
Автоматска функција на исклучување
Троши неверојатно малку електрична енергија
Препорачано за простории до 23m3

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини греалка 400W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…