Мини снежнa елкa 90cm

1,390.00 ден

Мини снежнa елкa 90cm. Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес. Нé води низ празничната магија и не познава години.

Compare

Опис

Мини снежнa елкa 90cm. Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес. Нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.

Елката доаѓа со украсното постоље, сијаличките и украсите не се вклучени

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини снежнa елкa 90cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…