Модерни и квалитетни Kangaroos ранци

490.00 ден

Back to School акција, модерни и квалитетни Kangaroos ранци по одлична цена.

Compare

Опис

Back to School акција, модерни и квалитетни Kangaroos ранци по одлична цена. Ранецот има голема преграда, предна преграда со патент, преден и два странични мрежести џебови. Исто така има посебен дел за слушалки на горната страна.
Димензии: 45х33cm

Достапни бои: темно сина, црвена, бордо, црна и сива

ВЕ МОЛИМЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА ЗАБЕЛЕЖЕТЕ КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модерни и квалитетни Kangaroos ранци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…