Модерeн и квалитетен ранец

790.00 ден

Модерeн и квалитетен ранец по одлична цена. Ранецот има две голема прегради, преден џеб и два странични мрежасти џебови.

Compare

Опис

Модерeн и квалитетен ранец по одлична цена. Ранецот има две голема прегради, преден џеб и два странични мрежасти џебови.
Димензии: 41х37х18cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модерeн и квалитетен ранец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…