Мојата прва проодувалка

1,990.00 ден

Мојата прва проодувалка. Од забавна играчка до проодувалка која ќе му даде храброст на вашето дете во првите чекори. Со помош на проодувалката, вашето дете ќе ужива во учењето на првите чекорчиња.

Compare

Опис

Мојата прва проодувалка. Од забавна играчка до проодувалка која ќе му даде храброст на вашето дете во првите чекори. Со помош на проодувалката, вашето дете ќе ужива во учењето на првите чекорчиња. Преку игра со додатоците кои на се на предната страна од проодувалката, детето ќе ги развива своите моторни вештини и ќе се охрабрува секојдневно да напредува повеќе.

Карактеристики:
Проодувалка со звук,
Светлосни и звучни ефекти,
Вклучени 6 топки во сетот
Работи на батерии 2 (AA) не се вклучени.
Погоден за деца помеѓу 9 и 36 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мојата прва проодувалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…