Моќен рачен универзален чистач

1,290.00 ден

Моќениот универзален чистач ќе ви го олесни чистењето на сите површини во вашиот дом. Ќе се погрижи да ги исчистите и најзакоравените нечистотии.

Compare

Опис

Моќениот рачен универзален чистач ќе ви го олесни чистењето на сите површини во вашиот дом. Ќе се погрижи да ги исчистите и најзакоравените нечистотии. Се што треба да направите е да го прикачите посакуваниот додаток за чистење и за миг ќе имате блескаво чисти површини.
 
Нечистотиите кои се собираат во недостапните места во домот најчесто се проблем и неможат да се исчистат со обична крпа, моќниот чистач со 500 вртежи во минута е вистинското решение за нив. Може да ги исчисти сите површини во вашата дом, бања и кујна.За миг исчистете ја туш кабината или пак фугите од плочките, се што треба да направите е да го прикачите посакуваниот додаток, додадете малку средство за чистење и магијата почнува.
 
Во комплетот добивате:
 
1 основа со вградена батерија
1 широка четка за чистење
1 тесна четка за чистење
2 микрофибер крпи на лепење
1 полнач за батерија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Моќен рачен универзален чистач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…