Купи!

Моќен универзален чистач

990.00 ден

Чистењето на нечистотиите од вашиот дом никогаш не било полесно! Не е потребно да се преморувате при чистењето за да добиете совршени резултати. Моќниот универзален чистач ги отстранува мувлата, нечистотиите и остатоците од бигор за само неколку секунди.
Compare

Опис

Чистењето на нечистотиите од вашиот дом никогаш не било полесно! Не е потребно да се преморувате при чистењето за да добиете совршени резултати. Моќниот универзален чистач ги отстранува мувлата, нечистотиите и остатоците од бигор за само неколку секунди.
 
Звучни премногу добро за да е вистинито? Но, откако ќе го пробате нема да се вратите чистењето со сунѓер. Бидејќи е безжичен, можете да го користите кога сакате и каде сакате – во домот или надвор!
 
Особини:
Безжична работа што овозможува лесно чистење на вашата када, туш, плочки, рерна, умивалник, автомобил и слично за блескав резултат
Вградена батерија
Ротира 300 пати во минута – неверојатно лесно ги отстранува остатоците од бигор, дамките од вода и останатите нечистотии
Флексибилните влакна на четките навлегуваат и во најтесните отвори за темелно чистење
Доаѓа во сет со 3 различни четки
Доволно моќен за внатрешна и надворешна употреба

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Моќен универзален чистач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…