Музичка вртелешка Happy Shaking Bell

950.00 ден

Музичка вртелешка Happy Shaking Bell за сладок сон на вашите најмили е рингишпил за креветче со три закачени меки плишани играчки во форма на слатки животни. Музичката вртелешка е дизајнирана да го забавува и смирува бебето.

Compare

Опис

Музичка вртелешка Happy Shaking Bell за сладок сон на вашите најмили е рингишпил за креветче со три закачени меки плишани играчки во форма на слатки животни. Музичката вртелешка е дизајнирана да го забавува и смирува бебето.
Помага во визуелниот и развојот на слухот. Лесно се исталира на креветчето, не се потребни алатки. Може да се користи на на креветчиња, транспонтери, колички и слично. Изработена од лесна нетоксична пластика и плишани играчки.
Препорачана возраст: 1+ месеци
Димензија на пакувањето: 38 x 8 x 27 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Музичка вртелешка Happy Shaking Bell”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…