Музичка кутија рингишпил

790.00 ден

Прекрасна музичка кутија рингишпил. Од моментот кога ќе ја ја свртите плочата, оваа музичка рингишпил ротира и свири прекрасна мелодија.

Нема на залиха

Compare

Опис

Прекрасна музичка кутија рингишпил. Од моментот кога ќе ја ја свртите плочата, оваа музичка рингишпил ротира и свири прекрасна мелодија.
Оваа дрвена играчка ќе додаде магија во спалната соба на вашето мало девојче или момче.
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Музичка кутија рингишпил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…