Музичка нота Bluetooth звучник

1,290.00 ден

Музичка нота Bluetooth звучник, кој е неопходен за секоја добра забава, роденден, како и домашно опуштање и пеење на вашата омилена песна

 

Compare

Опис

Музичка нота Bluetooth звучник, кој е неопходен за секоја добра забава, роденден, како и домашно опуштање и пеење на вашата омилена песна. Овој звуник е безжичен и може да го носите секогаш насекаде со вас.
Звучникот обезбедува одличен стерео и силен бас звучен ефект. Извонредната изработка го прави звучникот да има издржливост.
Bluetooth звучникот со мини компактна големина е лесен за носење. Bluetooth звучникот има форма на музичка нота со RGB светло, што е привлечно и стилски.
Погоден е за дом, канцеларија, патување, студентски дом итн.

Карактеристики
-Материјал: ABS, електронска компонента
-Излезна моќност: 3W
-Bluetooth: 5.0
-Капацитет на батеријата: 1200 mAh (вклучен)
-Растојание на пренос: 10m
-Сооднос сигнал/шум: ≥70dB
-Продолжено складирање: 32 GB
-Опсег на фреквентен одговор: 60Hz-15KHz
-Димензии 15,5cm x 8cm x 4,2cm(приближно)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Музичка нота Bluetooth звучник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…