Купи!

Музички телефон

490.00 ден

Музички телефон со кој децата ќе учат и ќе си играат. Разнобоен дизајн со разновидна музика. Децата ќе притискаат различни копчиња за да го промовираат развојот на фини моторни вештини.
Compare

Опис

Музички телефон со кој децата ќе учат и ќе си играат. Разнобоен дизајн со разновидна музика. Децата ќе притискаат различни копчиња за да го промовираат развојот на фини моторни вештини. Ќе научат како да се јават и ќе ја научат целта на телефонот. Забавните звуци и фрази ги запознаваат бебињата со бои, бројки, форми и многу повеќе!
Ќе се зајакнат и способноста за размислување и решавање проблеми
Притискањето на копчињата за забавни одговори му помага на бебето да ја разбере причината и последицата.
 
Димензија на пакувањето: 17.5х17.5х16.5cm
Димезиина на производ: 15.5×14.5x10cm
 
Материјал: пластика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Музички телефон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…