Мултифункционален држач за телефон

290.00 ден

Едноставно само поврзете го вашиот уред со држачот и тој ќе го држи место вас.

Compare

Опис

Едноставно само поврзете го вашиот уред со држачот и тој ќе го држи место вас.Начин на користење.
Може да се стави на врат, на половина, на маса или било каква рамна површина, може да се користи како селфи стик. Не го оштетува вашиот телефон или таблет- изработен е од 70 % алуминиумска магнезиумска легура и одозгора има пенаста текстура со што му овозможува на вашиот врат/половина да се чувствува удобно. Може да се ротира до 360 степени. Можете да го користите во кревет, во кујна, додека јадете, додека шетате, додека возите. Погоден за сите големини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционален држач за телефон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…