Мултифункционален подвижен држач 600x600cm=

1,190.00 ден

Мултифункционален подвижен држач за машина за перење и ладилник за ладење и други апарати и уреди е идеален и функционален за да може да ги преместите вашите апарати во секое време без никаков проблем.

Нема на залиха

Compare

Опис

Мултифункционален подвижен држач за машина за перење и ладилник за ладење и други апарати и уреди е идеален и функционален за да може да ги преместите вашите апарати во секое време без никаков проблем.

-Максимални димензии 600x600cm и минимални димензии 435x435cm Тежина:200kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционален подвижен држач 600x600cm=”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…