Мултифункционален сад за над садопер

790.00 ден

Мултифункционален сад, идеален за секоја кујна.

Compare

Опис

Мултифункционален сад, идеален за секоја кујна. Иновативен сад кој се отвара и може да го поставите врз вашиот садопер и по потреба го користите како длабок сад за складирање или миење зеленчук или овошје. За само неколку секунди со едноставно повлекување на рачките нагоре добивате длабок сад. Но тоа не е се, на дното на садот има дел за испуштање и цедење на водата.
Одличен за пикник или патување.

Димензии отворен: 43x26cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционален сад за над садопер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…