Купи!

Мултифункционална аголна полица

950.00 ден

За да бидете сигурни дека гелот за туширање или шампонот ќе ви се секогаш при рака, кога ќе се туширате, доволно е да ја инсталирате оваа полица во бањата.
Најпогодно е што оваа полица е во агол, така можете да заштедите простор.
Compare

Опис

За да бидете сигурни дека гелот за туширање или шампонот ќе ви се секогаш при рака, кога ќе се туширате, доволно е да ја инсталирате оваа полица во бањата.
Најпогодно е што оваа полица е во агол, така можете да заштедите простор.
Гелови за туширање, шампони, сапуни, купки и сите други потребни ситници лесно се вклопуваат на оваа полица.
Едноставниот и уреден дизајн се вклопува во аголот на вашиот туш или када.
Оваа полица се инсталира од подот до таванот и е фиксирана со помош на механизам. Должината на полицата е прилагодлива од 100 до 260 см. Позицијата на полиците на шипката може да се прилагодат и да се постават погоре или подоле , лево или десно , или во линија едни под други.
 
Број на нивоа: 4
Максимално оптоварување: 15 кг.
Димензии на полиците (ширина / длабочина): 33 / 21,5 cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционална аголна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…