Купи!

Мултифункционална прилагодлива маса на преклоп

1,500.00 ден

Оваа мултифункционална прилагодлива маса на преклоп е совршена за во вашиот дом или канцеларија.

Нема на залиха

Compare

Опис

Оваа мултифункционална прилагодлива маса на преклоп е совршена за во вашиот дом или канцеларија. Изработена е од рамка од нерѓосувачки челик со и цврста ABS-плоча која може да ја прилагодините и наместите на 3 различни висини според моментална потреба. Совршена е за вашата канцеларија, вашиот дом, активности на отворено, забава, трпезариска маса, кауч маса, чај маса, биро за пишување или лаптоп маса! Кога ќе завршие со користење, таа се преклопува до компактна големина за лесно складирање.

Карактеристики:
-Мала тежина, Пренослива.
-Преклопна и прилагодлива
-Издржлив квалитет на конструкцијата, врвот на дебелина од 5см
-Рамка од нерѓосувачки челик
-Висока цврстина АБС плоча
-Лесно се чисти или одржува
-Идеален за внатрешна или надворешна употреба
-Преклопете го за лесно складирање
-Совршен за: Канцеларија, дома, активности на отворено, забава, трпезариска маса, тросед маса, чај маса, биро, лаптоп биро

Спецификации:
-Материјал: ABS + нерѓосувачки челик
-3 ниво на прилагодлива висина.
-Превиткана големина: 64 * 45 * 5см
-Прошири големина: 64 * 45 * 59-70см (3 датотеки прилагодливи)
-Нето тежина: 3.50kg
-Максимално оптоварување: 50 килограми
-Боја: крем

Одржување: Лесно се чисти. Едноставно користете благ сапун и четка со мека брада. За цврсти дамки употребувајте благ абразив.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционална прилагодлива маса на преклоп”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.