Мултифункционална сушара за алишта

890.00 ден

Преклоплива сушара за алишта.

Compare

Опис

Преклоплива сушара за алишта. Совршена за внатрешна или надворешна употреба, сушарата е силна и издржлива за да можете да ја оставите вашата перена облека надвор во топол ден и да бидете сигурни дека нема да завршат на подот. Сушарата има доволен простор за сушење, можете да ја користите за облека или крпи.

Карактеристики на производот:
-Идеална за употреба во затворени простории за сушење на алишта, чорапи, сушење на крпи и проветрување, постелнина и др.
-Сосема нов и висококвалитетна сушара за алишта
-Совршен за внатрешна или надворешна употреба
-Обезбедете повеќе простор за сушење за вашата облека.

Спецификација на производ:
-Материјал: Цевка обложена со прашок, ABS, PP

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционална сушара за алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…