Купи!

Мултифункционално седиште за деца

890.00 ден

Користењето на мултифункционално седиште за деца во значителна мера го намалува ризикот од сериозни повреди.

Compare

Опис

Користењето на мултифункционално седиште за деца во значителна мера го намалува ризикот од сериозни повреди.
Погодно за деца на возраст од 8 месеци до 5 години, 8~20kg.
Може да се користи за самостојно седење на децата во автомобил, но и за самостојно безбедно седење на стол додека ги храните.
Употребените материјали за седиштето овозможуваат долгорочна употреба , безбедна за вашите деца од секој аспект.
Бидеќи се собира е многу погодно за транспорт и се избегнува непотребното постојано завземање на простор во вашиот автомобил.
Мекиот материјал овозможува удобно и пријатно седење за вашите најмили.
Едноставно за користење, местење, вадење и складирање кога не го користите.
Материал: Памук+полиестер+пластика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционално седиште за деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…