Купи!

Мулти-функционален воздушен кревет за задното седиште во автомобилот со 2 перничиња и електрична пумпа

1,590.00 ден

Мулти-функционален воздушен кревет за задното седиште во автомобилот! Лесен за носење.

Compare

Опис

Мулти-функционален воздушен кревет за задното седиште во автомобилот! Лесен за носење.
Воздушниот кревет е суштински избор за возење на долги растојанија и активности на отворено.
Помога да се намали неудобноста од нерамнините по патот и бучавата предизвикана од возилата .
Ви овозможува да добиете поудобен одмор во кола.
Направете поголем простор за да го користите.
Нетоксичен, не-мириса и не му штети на човечкото тело.
Опис:
-Практичен, издржлив и удобен
-Одговара на повеќето автомобили, спортски автомобили и мини комбиња
-Може да се користи како надворешен воздушен душек
-Супер удобен и мек за да седне на него.
-За патување, кампување, активности на отворено, одмор во автомобилот
-Еко-пријателски и лесен за чистење.

Спецификации:
Целосна димензија на душекот: 135 x 82 x 45cm, дебелина на душекот 10cm
Материјал: PVC
Напон на воздушна пумпа на автомобилот: 12V
Моќност на воздухот на пумпата: 75W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мулти-функционален воздушен кревет за задното седиште во автомобилот со 2 перничиња и електрична пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…