Нелепливо двојно тавче за омлет

490.00 ден

Совршен омлет за неколку минути!

Compare

Опис

Совршен омлет за неколку минути!
Се обидувате да направите совршен омлет за појадок? Не можете да добиете совршена форма за да изгледа вкусно? Ние ќе ви помогнеме. Ова нелепливо тавче ќе ве направи мајстор за омлет! Едноставно истурете ја смесата за омлет и почекајте да се потпечат за да ги свртите! Нема да се залепи бидејќи површината на тавчето е нелеплива. Направете совршен омлет за појадок со ова нелепливо тавче! И тоа не е се , во него можете да пржите и друга храна, за да вашата трпеза изгледа прекрасна и вкусна!!!

Карактеристики:
-Материјал: метал
-Нелеплива површина
-Димензии: 22 x 15 x 5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нелепливо двојно тавче за омлет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…