Нелеплив апарат за палачинки

950.00 ден

Совршени палачинки за неколку минути! Секој сака тенки, вкусни, совршени палачинки – без разлика дали станува збор за едноставен неделен појадок или пак за поголем оброк.

Compare

Опис

Совршени палачинки за неколку минути! Секој сака тенки, вкусни, совршени палачинки – без разлика дали станува збор за едноставен неделен појадок или пак за поголем оброк. Ние ќе ви помогнеме. Овој нелеплив апарат ќе ве направи мајстор за палачинки!
Совршени палачинки за вас и вашето семејство за само неколку минути. Наполнете ги со сладолед, џем, мед, јаворов сируп или чоколаден крем и уживајте во прекрасниот десерт.
Брзо ќе ги подготвите омилените палачинки, без изгореници и распарчени палачинки, без путер или масло, без неред. Палачинките ќе бидат здрави, но сепак вкусни.
Не ви треба шпорет, ниту пак тавче. Се што треба да направите е да ја превртите нелепливата подлога која се загрева во подготвената смеса и повторно да го превртите апаратот за палачинки. Почекајте неколку секунди и ќе имате совршена палачинка. Во комплетот ја добивате и пластичната чинија.
 
Карактеристики:
Дијаметар: 20 см
Моќност: 700W
Облога: нелеплива

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нелеплив апарат за палачинки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…