Купи!

Нинџа коцки

790.00 ден

Коцките со години им носат радост на децата. Во денешно време, не само децата, туку и возрасните уживаат во оваа форма на игра.

Compare

Опис

Коцките со години им носат радост на децата. Во денешно време, не само децата, туку и возрасните уживаат во оваа форма на игра. За децата тоа е особено интересно. Овие коцки нинџа главно се должат на фактот што ги учат децата на упорност и концентрација. Составувањето на поголеми и помали елементи и креирањето на целосниот нинџа комплет за игра со две човечиња покажува дека редовната и трпелива работа се исплати и има смисла. Освен тоа, коцките го смируваат детето кое останува во фокусот подолго време. На пазарот можете да најдете многу различни видови коцки, кои можат да се прилагодат на индивидуалните потреби на секое дете.
Сетот коцки се состои од 254 парчиња.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нинџа коцки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…