Новогодишен украс снегулка свеќник

250.00 ден

Новогодишен украс снегулка свеќник во златна боја. Совршено ќе се вклопи на секоја новогодишна и божиќна трпеза или пак во било која празнична декорација.

Compare

Опис

Новогодишен украс снегулка свеќник во златна боја. Совршено ќе се вклопи на секоја новогодишна и божиќна трпеза или пак во било која празнична декорација.

Свеќите не се вклучени со свеќникот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Новогодишен украс снегулка свеќник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.