Новогодишна елка со снег 180cm

3,500.00 ден

Новогодишна елка со снег 180cm, декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес. Нé води низ празничната магија и не познава години.

Нема на залиха

Compare

Опис

Новогодишна елка со снег 180cm, декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес. Нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Новогодишна елка со снег 180cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.