Новогодишна елка со снег 210cm

4,600.00 ден

Новогодишна елка со снег 210cm, декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години.

Compare

Опис

Новогодишна елка со снег 210cm, декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес. Нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Новогодишна елка со снег 210cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…