Новогодишна елка со снег 240cm

5,200.00 ден

Прекрасна новогодишна елка со снег 240cm. Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес.

Нема на залиха

Compare

Опис

Прекрасна новогодишна елка со снег 240cm. Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес. Нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Новогодишна елка со снег 240cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…