Новогодишни навлаки за перничиња

200.00 ден

Новогодишни навлаки за перничиња со кои на интересен начин ќе го разубавите домот или ќе ги поздравите гостите. Исто така се одлична идеа за подарок.

Compare

Опис

Новогодишни навлаки за перничиња со кои на интересен начин ќе го разубавите домот или ќе ги поздравите гостите. Исто така се одлична идеа за подарок. Новогодишната и божиќната атмосфера може да започне.
 
Достапни во повеќе дезени. Перничињата не се вклучени.
Димензии:45x45cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Новогодишни навлаки за перничиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…