Огледало со LED светло

590.00 ден

Совршено огледало со LED светло за шминката и чистење на лице.
Огледалото е на своја база и се врти, ротира според вашите желби и потреби.
Compare

Опис

Совршено огледало со LED светло за шминката и чистење на лице.
Огледалото е на своја база и се врти, ротира според вашите желби и потреби.
Огледалото е двострано. Една страна ви дава реалистичен изглед лицето, додека другата страна ќе покаже 10 х зголемено.
Изработено од стакло без изобличување.
Во држачот на огледалото има вграден прекинувач за вклучување и гасење на светлото.
Ва држачот има прегради каде што има простор за вашата шминка.
Димензиите на стаклото од двете страни се со дијаметар 13 cm
Огледалото работи на 4 АА батерии (не се вклучени во пакувањето) и на USB кабел за напојување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Огледало со LED светло”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…