Организатор со две прегради за во автомобил

290.00 ден

Организатор со две прегради за во автомобил со кој ќе створите ред, а и ќе ги најдете вашите потребни нешта во вашиот автомобил брзо и лесно!

Нема на залиха

Compare

Опис

Организатор со две прегради за во автомобил со кој ќе створите ред, а и ќе ги најдете вашите потребни нешта во вашиот автомобил брзо и лесно! Ни се случило на сите нас додека возиме,да ни падне телефонот, клучевите, ситните парички или нашите очила некаде помеѓу седиштата. Следува потоа барање по подот, кое е многу иритирачки, а понекогаш и не го наоѓаме она што ни паднало, но добрата вест е дека и на овој проблем е измислено решение.Овој модел на организатор е специјално дизајниран за просторот помеѓу седиштето и рачката на менувачот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организатор со две прегради за во автомобил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…