Организер за кармини

250.00 ден

Чувајте сè што ви е потребно при рака и заборавете на неуредните фиоки!

Compare

Опис

Чувајте сè што ви е потребно при рака и заборавете на неуредните фиоки! Организатор за кармини е дизајниран да биде практичен, но, исто така, да изгледа луксузно. Лесно се чисти со памучна или микрофибер ткаенина. Изработена од издржлив провиден акрилик. Одговара на било кој декор во вашата соба и ви овозможува јасно да ја видите содржината во секоја преграда.

Димензии: 22.8 x 8 x 5 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за кармини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…