Организер за седиште во автомобил

330.00 ден

Сега конечно можете да го ставите нередот во вашиот автомобил во ред, да возите удобно и потребните работи да ви бидат секогаш при рака.

Compare

Опис

Сега конечно можете да го ставите нередот во вашиот автомобил во ред, да возите удобно и потребните работи да ви бидат секогаш при рака.
Организерот е удобен, практичен, со бројни корисни прегради. Дефинитивно ќе ги собере сите оние ситни и не толку ситни нешта кои со месеци ви се тркалаат низ автомобилот и не можете да им најдете место.
Наменет е за задниот дел на предните седишта на возилото. Не бара посебна монтажа. Лесно и брзо се поставува и одстранува.
 
Димензии: 40х50 cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за седиште во автомобил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…