Паметна алка M4

590.00 ден

Паметна алка M4, вистинско чудо на модерната технологија, чија главна задача е да помогне во одржувањето на здрав начин на живот.

Нема на залиха

Compare

Опис

Паметна алка M4, вистинско чудо на модерната технологија, чија главна задача е да помогне во одржувањето на здрав начин на живот. Паметната алка го следи нивото на консумирани и потрошени калории, ја контролира физичката активност, спиењето. Благодарение на работата на паметната алка, повеќе нема да морате да ги пресметувате калориите и да инсталирате милион апликации на вашиот паметен телефон за да ги следите физичката активност и биоритмите.
 
Поддржува паметни телефони, таблети и персонални компјутери и исто така поддржува Android и IOS.
 
Карактеристики:
-Дисплеј 0.96″TFT
-Ново на водоотпорност IP67 (до 1м длабочина не повеќе од 1 час)
-Влезна моќност 5V 1A
-Трајност на батерија кога се користи 4-7 дена
-Трајност на батерина stan by 45 дена
-Поврзување Bluetooth 4.0BLE
-Начин на полнење со USB клип
-Поддржува Android 4.4+ IOS над 8.5

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Паметна алка M4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…