Паметни ножици

290.00 ден

Паметни ножици, 2 во 1 нож и даска за сецкање за безбедно и брзо сецкање на храна без многу неред. Сецкајте зеленчук директно во сад, сецкајте овошје без неред, сецкајте пилешко дректно во салатата.

Compare

Опис

Паметни ножици, 2 во 1 нож и даска за сецкање за безбедно и брзо сецкање на храна без многу неред. Сецкајте зеленчук директно во сад, сецкајте овошје без неред, сецкајте пилешко дректно во салатата.
Се отвара доволно широко за да можете да пресечете поширок зеленчук, сечилото е остро и рачката е ергономска.
Едноставни се за чистење и безбедни за упoтреба.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Паметни ножици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…