Пикадо електронско

1,490.00 ден

Ова пикадо електронско е идеална игра за семејството. Со LCD дисплејот за бодување, многу е јасно и интересно што можете да ги видите резултатите.
Ова пикадо нуди безброј варијанти на игра можни за неколку играчи.
Compare

Опис

Ова пикадо електронско е идеална игра за семејството. Со LCD дисплејот за бодување, многу е јасно и интересно што можете да ги видите резултатите.
Ова пикадо нуди безброј варијанти на игра можни за неколку играчи.
Доаѓа во сет со 3 пикадо стрелки за да можете подобро да уживате во оваа игра.
Безбедно и лесно, совршено за вежбање прецизност, ќе ви понуди многу забава.
 
Спецификација:
Материјал: PP+ABS
Тежина на пакувањето: 0,8KG
Димензии на пикадо: 26х20х3см
 
Во сетот е вклучено:
1x Електронска пикадо табла
3 x Пикадо стрелки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пикадо електронско”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…