Пилатес топка 55cm

590.00 ден

Со користење на пилатес топка се јакне мускулатурата, флексибилноста и цврстината на телото. Се подобрува рамнотежата и координацијата.

Compare

Опис

Со користење на пилатес топка се јакне мускулатурата, флексибилноста и цврстината на телото. Се подобрува рамнотежата и координацијата. Помага во ослободување на болките во рбетот, помага во правилно држење на телото и ги затегнува мускулите.
 
Димензии: дијаметар 55cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пилатес топка 55cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…