Пластична декоративна ограда

250.00 ден

Пластична декоративна ограда која ќе ја надополни новогодишната атмосфера во вашиот дом. Секако може да се користи како декорација и за други настани како и во градината.

Compare

Опис

Пластична декоративна ограда која ќе ја надополни новогодишната атмосфера во вашиот дом. Секако може да се користи како декорација и за други настани како и во градината.
Едноставна за користење и за поставување
 
Цената се однесува на две парчиња 50x15cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пластична декоративна ограда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…