Пливачки прстен за бебе

290.00 ден

Понудете чувство на сигурност и удобност за вашето бебе во вода.

Нема на залиха

Compare

Опис

Понудете чувство на сигурност и удобност за вашето бебе во вода. Пред вашето бебе да оди или дури да ползи, може да плива. Пливачкиот прстен за бебе е одличен за учење на вашето бебе да плива. Овој пливачки прстен е погоден за бебиња на возраст од само 1 месец па нагоре и ќе ја одржи главата на вашето бебе над водата, додека тоа може да научи да се движи во вода безбедно. Содржи топчиња што тропкаат при секое движење на вашето малечко за комплетна забава на вашето малечко.
Важно е бебињата да стекнат различни видови движења и физички способности за време на првата година од животот со цел да го промовираат развојот на повисоките функции на мозокот. Погоден за бебиња од 1 до 18 месеци.

Патентиран дизајн направен специјално за бебиња.

Димензии: Надворешен дијаметар: 39cm (надуена) Внатрешен дијаметар: 9cm (надуена)

Забелешка: Ова не е уред за спасување. Може да се користи само во плитка вода и треба да биде под надзор на возрасните. НИКОГАШ не оставајте го детето без надзор.

Материјал: ПВЦ
Расположливи бои: зелена, жолта, розева и сина, дезенот може да варира

ВЕ МОЛИМЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ВАШАТА НАРАЧКА ВО ЗАБЕЛЕШКА ЗАБЕЛЕЖЕТЕ КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Дополнителни информации

color

Blue, Gray, Red

size

Large, Mediam, small

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пливачки прстен за бебе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…