Купи!

Плишано ќебенце сирена

490.00 ден

Повеќе од само ќебенце – енергичните бои и прекрасно дизајнираната опашка ќе овозможи на вас и на вашето дете да се чувствувате како вистинска сирена секој ден!

Compare

Опис

Повеќе од само ќебенце – енергичните бои и прекрасно дизајнираната опашка ќе овозможи на вас и на вашето дете да се чувствувате како вистинска сирена секој ден!
 
Карактеристики:
Уникатен дизајн кој ќе му овозможи на вас и на вашето малечко да влезе внатре (како вреќа за спиење) и да ги става нозете до опашката.
Совршен подарок кој ќе изнуди насмевка на лицата на вашите најмили.
Се перат во машина за алишта
 
Димензии: 130x50cm
ДОСТАПНИ БОИ: ЦРВЕНО СО ПОРТОКАЛОВО И ЖОЛТО СО ЗЕЛЕНО
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Плишано ќебенце сирена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…