Купи!

Повеќенаменска масичка

890.00 ден

Совршената повеќенаменска преносна масичка за вашиот дом или канцеларија. Компактна и прилагодлива на 6 нивоа на висина и 3 агли.

Compare

Опис

Совршената повеќенаменска преносна масичка за вашиот дом или канцеларија. Компактна и прилагодлива на 6 нивоа на висина и 3 агли. Идеална за тесни простори.
 
Карактеристики:
Лесно се извлекува
Отворена основа за поголема удобност
Лесно се склопува – не е потребен алат
Површината е направена од полипропилен безбеден за храна
Може да ја користат деца за вршење на домашните задачи
Совршена за мали студентски соби
 
Димензии на површина: 38 х 50 cm
Ширина на ногарки: 47 cm
Висина (прилагодлива): 55 – 75 cm
Тежина: 2.5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Повеќенаменска масичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…