Повеќенаменска решетка за храна

290.00 ден

Повеќенаменската решетка за храна е задолжителен додаток за сечија кујна. Идеална за приготвување тестенини, пржење, поховање, готвење на пареа, миење на овошје и зеленчук и што уште не без многу неред.

Compare

Опис

Повеќенаменската решетка за храна е задолжителен додаток за сечија кујна. Идеална за приготвување тестенини, пржење, поховање, готвење на пареа, миење на овошје и зеленчук и што уште не без многу неред. Готвењето е безбедно, брзо и едноставно.
 
Карактеристики на производот:
Се склопува за да заштедите простор
Материјал: метал
Дијаметар: 23cm
Должина на рачка: 15cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Повеќенаменска решетка за храна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…