Купи!

Повеќенаменска справа за вежбање

2,100.00 ден

Повеќенаменска справа за вежбање ќе ви помагне да го имате задникот и телото кое од секогаш сте го посакувале без болки во колената или грбот.

Нема на залиха

Compare

Опис

Повеќенаменска справа за вежбање ќе ви помагне да го имате задникот и телото кое од секогаш сте го посакувале без болки во колената или грбот. Она што ја прави посебна оваа справа е уникатно е специјално дизајниранираниот наклон кој ве става во правилна позиција и ви дава поддршка додека вежбате.

Со повеќенаменската справа за вежбање ќе вежбате 5 мускулни групи со едно движење. Како да имате личен тренер во вашата дневна соба. Прилагодливите опсези за отпорност обезбедуваат поддршка и помош додека вежбате без разлика дали сакате лесни вежби или предизвик.

Повеќенаменската справа за вежбање е целосно склопена и подготвена за користење со прилагодлива висина и 3 нивоа на отпорност.
Со справата добивате и DVD со вежби.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Повеќенаменска справа за вежбање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…