Купи!

Поддршка за правилно седење 1+1 гратис

290.00 ден

Поддршката за правилно седење обезбедува дополнителна поддршка на грбот, помага за подобрување на правилното држење на телото и поголемата удобност во седењето. Едноставен начин за да го поставите вашиот ‘рбет во правилна позиција.
Compare

Опис

Поддршката за правилно седење обезбедува дополнителна поддршка на грбот, помага за подобрување на правилното држење на телото и поголемата удобност во седењето. Едноставен начин за да го поставите вашиот ‘рбет во правилна позиција.
Едноставно навлечете го на задниот дел од вашето седиште или стол и веднаш ќе ја почувствувате разликата. Уникатен дизајниран кој овозможува значајна поддршка и дополнителна удобност, додека решеткастата мрежа дејствува како вентил кој ви овозможува циркулација на воздухот.
Поддршката за правилно седење е брзо, евтино и удобно решение. Користете го за дома, во канцеларија, во автомобил. Одговара на речиси сите видови на седишта. Обезбедува дополнителна потпора и удобност. Брзо и лесно се става во функција.
Димензии: 39x41cm
Достапна боја: црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Поддршка за правилно седење 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…