Подлога за во бања

250.00 ден

Против лизгачката подлога за во бања има одличен капацитет за апсорпција на вода и побрзо се суши. Се карактеризира со брзо протекување на вода, без акумулација на вода, удобно чувство на стапалото и не се лизга.

Compare

Опис

Против лизгачката подлога за во бања има одличен капацитет за апсорпција на вода и побрзо се суши. Се карактеризира со брзо протекување на вода, без акумулација на вода, удобно чувство на стапалото и не се лизга.
 
Димензии:40x60cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Подлога за во бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…