Купи!

Подлога за јога и фитнес 5mm

490.00 ден

Јога подлога за вежби со мека површината и дебелина 0.5cm, не се лизга, не впива течности и прашина. Ја намалува болката при вежби кога телото е во допир со подот.

Нема на залиха

Compare

Опис

Јога подлога за вежби со мека површината и дебелина 5mm, не се лизга, не впива течности и прашина. Ја намалува болката при вежби кога телото е во допир со подот.Исклучително практична и преносна кога не ја користите може да ја соберете во ролна, материјалот не поти, не собира прашина и е многу пријатен на допир.
Димензии:
-Ширина 60cm
-Должина 180cm
-Дебелина 0.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Подлога за јога и фитнес 5mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…