Купи!

Полица за машина за перење

Original price was: 1,590.00 ден.Current price is: 1,290.00 ден.

Со полицата за бања можете ефикасно да го искористи неискористениот простор над машината за перење, создавајќи повеќе дополнителен простор за складирање.

Compare

Опис

Со полицата за бања можете ефикасно да го искористи неискористениот простор над машината за перење, создавајќи повеќе дополнителен простор за складирање. Совршено за вашата бања или просторија за перење.

Модерен дизајн и убава надворешна форма во бела боја.

Димензии: 152x65x25cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полица за машина за перење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…